Zelený turistický batoh ISO 8920

Kód: 260
Neohodnoceno
Značka: Iso Trade
859 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
35l batoh na přežití je model, který umožňuje dokonalé uchycení pro každého! Ideální pro výlety do hor, ale nejen to, batoh se používá také pro každodenní použití. Byl vyroben z odolného, vodotěsného materiálu, odolného proti roztržení a oděru. Batoh má rukojeť, která umožňuje pohodlné nošení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VOJENSKÝ BATOH ISO 8920:

• 35L - batoh se skládá z 5 komor. Hlavní přihrádka má zip rozšířený až na dno, což výrazně usnadňuje balení i vyjímání věcí . Uvnitř je menší kapsa na zip a síťovaná přepážka. Druhá velká komora uvnitř má malou dvojitou kapsu s našitou síťovinou se 2 přihrádkami. Vnější svršek, malá kapsa. Vnější spodní, větší kapsa - uvnitř je malá dvojitá kapsa s všitou síťovinou s 5 přihrádkami. Na vnější straně batohu je Příčka uzavřená na suchý zip , ideální pro přenášení hydratačního systému - pitná voda.
• RYCHLE ZAVÍRACÍ SYSTÉM BATOHU - batoh má nosný systém, který se skládá z profilovaných ramenních popruhů s rychloupínacími sponami, jedná se o praktické řešení a slouží k okamžitému upuštění batohu. Odpovídá za stabilní přenos plynulé nastavení profilovaných ramenních popruhů, hrudního popruhu a bederního pásu, které lze odepnout - pás vám umožní ulehčit páteři a ramenům při nošení batohu - veškerá váha je soustředěna na boky . Na přední straně batohu a na ramenních popruzích byly použity PALS pásky , které umožňují připevnění zařízení MOLLE - to umožňuje instalaci dalších kapes.
• PLNÉ SEŘÍZENÍ - boční stěny, spodní část batohu a jeho horní část mají nastavitelný popruh připevněný sponou - slouží ke kompresi batohu. Zkrácení popruhů batohu umožňuje jeho zploštění, například když je hlavní oddíl prakticky prázdný a jsou naplněny pouze menší kapsy. Nastavitelné popruhy mohou být také užitečné při připevňování přenášeného vybavení, např. Podložky, stanu atd.
• ZESILOVÁNÍ - zádové a ramenní popruhy byly vyztuženy a zakryty síťovinou, která umožňuje průchod vzduchu, také do značné míry tlumí vibrace - to je důležité zejména při dlouhých cestách. Batoh je vyroben z odolného, voděodolného materiálu, odolného proti roztržení a oděru. Uvnitř je pokryta gumou, která ji chrání před vniknutím vody.
• SPECIFIKACE - zelená barva ; materiál: nylon / polyester 600D; kapacita: 35l; rozměry (délka / šířka / výška): 29/37 / 55cm; hmotnost soupravy: 1 kg.
SPECIFIKACE
• zelená barva
• materiál: nylon / polyester 600D
• kapacita: 35l
• rozměry (délka / šířka / výška): 29/37 / 55cm
• hmotnost soupravy: 1 kg
ZAHRNUTA
• batoh
• proužek - ZDARMA

35l batoh na přežití je model, který umožňuje dokonalé uchycení pro každého! Ideální pro výlety do hor, ale nejen, batoh se používá také pro každodenní použití, např. Do školy. Byl vyroben z odolného, vodotěsného materiálu, odolného proti roztržení a oděru. Batoh má rukojeť, která umožňuje pohodlné nošení.
Boční stěny, spodní část batohu a jeho horní část mají nastavitelný popruh připevněný sponou - slouží ke kompresi batohu a přesněji ke snížení jeho kapacity s přihlédnutím k obsahu. Zkrácení popruhů batohu umožňuje jeho zploštění, například když je hlavní oddíl prakticky prázdný a jsou naplněny pouze menší kapsy. To umožňuje zůstat batoh stabilní a výrazně ovlivňuje jeho použití. Nastavitelné popruhy mohou být také užitečné při připevňování přenášeného vybavení, např. Bund, rohoží, stanů, maskovacích sítí atd. Postroj má také kovové kroužky, které vám umožňují připevnit například kompas atd.
Ovlivňuje to také pohodlí a pohodlí při používání ventilační síťovina na zadní straně - poskytuje nejen vynikající ventilaci, ale také zaručuje tuhost batohu, snižuje vibrace, což je zvláště důležité při dlouhých cestách.
Batoh má nosný systém, který se skládá z profilovaných ramenních popruhů s rychloupínacími sponami , jedná se o praktické řešení a slouží k okamžitému upuštění batohu. Odpovídá za stabilní přenos plynulé nastavení odnímatelných profilovaných ramenních popruhů, hrudního pásu a bederního pásu - pás vám umožní uvolnit páteř a ramena při nošení batohu - celá váha je soustředěna na boky.
5 KOMOR
• hlavní komora, uvnitř je menší kapsa na zip a síťovaná přepážka
• druhá velká přihrádka, uvnitř malá dvojitá kapsa s našitou síťovinou se 2 přihrádkami
• horní vnější, malá kapsa
• vnější spodní, větší kapsa - uvnitř je malá dvojitá kapsa s všitou síťovinou s 5 přihrádkami
• Zadní přihrádka na suchý zip
Hlavní komora má zip rozšířený až na dno , což výrazně usnadňuje balení i vyjímání předmětů.
Do dvou hlavních přihrádek se vejde spací pytel, provize, oblečení a síťovaná přihrádka bude ideální pro uložení map a různých poznámek . Menší kapsy v přední části batohu dobře poslouží k přenášení menších věcí, které jsou potřeba „po ruce". Umožní vám uložit vybavení, jako je fotoaparát, fotoaparát, telefon, stejně jako dokumenty a klíče. Na vnější straně batohu je přepážka se zapínáním na suchý zip, která je ideální pro přenášení Systém hydratace - pitná voda.
Hlavní komora je zapínána na dvojitý zip , každý zip má pohodlný zip, díky kterému je zavírání a otevírání hladké.
Na přední straně batohu a na ramenních popruzích jsou použity pásky PALS , které umožňují připevnění vybavení v systému MOLLE - to umožňuje instalaci dalších kapes.
Batoh je dodáván s volným nápisem, který lze připevnit k přední části batohu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Batohy a zavazadla
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: