Malatec 16096 Skládací vana s teploměrem a růžovým polštářem

Kód: 342
Neohodnoceno
Značka: Malatec
1 699 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Dětská vanička má vestavěný teploměr, který vám umožní ovládat teplotu vody ve vaničce. Sada obsahuje také pohodlný polštář, který usnadní koupání vašeho dítěte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SKLÁDACÍ DĚTSKÁ VANA S TEPLOMĚREM
S TEPLOMĚREM A POLŠTÁŘEM - dětská vanička má vestavěný teploměr, který vám umožní ovládat teplotu vody ve vaničce. Sada obsahuje také pohodlný polštář, který usnadní koupání vašeho dítěte.
SNADNÉ UCHOVÁVÁNÍ - Skládací vana s teploměrem a polštářem má funkci velmi rychlého složení za pouhé 3 sekundy, díky čemuž ve složeném stavu nezabere mnoho místa a lze jej tedy velmi snadno skladovat, navíc díky této možnosti jej lze použít jak doma, tak na cestách.
STABILNÍ A BEZPEČNÉ - skládací vana má protiskluzové nožičky, díky čemuž je bezpečný a zajišťuje stabilitu a rovnováhu. Pohodlí zajišťují speciální silikonové vložky.
ROBUSTNÍ A ODOLNÝ - skládací vana s teploměrem a polštářem je vyrobena z kvalitního materiálu PP / TPE, díky kterému bude sloužit dlouho.
SPECIFIKACE - materiál: PP / TPE; rychlé skládání za 3 sekundy; snadné skladování; věkové rozpětí: 0-3 roky; protiskluzové nožičky; rozměry: 83/50 / 20cm; hmotnost: 2,15 kg; hmotnost v balení: 2,85 kg.
SPECIFIKACE:

Materiál: PP / TPE
rychlé skládání za 3 s
snadné skladování
Věkové rozpětí: 0-3 roky
protiskluzové nožičky
rozměry: 83/50 / 20cm
hmotnost: 2,15 kg
hmotnost v balení: 2,85 kg
ZAHRNUTA:

vana
polštář
teploměr

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské vaničky
Hmotnost: 2.85 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: