KX5366_1 Dřevěná vkládačka - Anglická zvířátka hrou

Kód: 2244
Neohodnoceno
Značka: KIK
86 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Při hře mají děti za úkol uspořádat kostky do odpovídajících výřezů na desce. I když se to zdá triviálně jednoduché, batolatům může takový úkol způsobit docela problém. Ale o to jde! Různé barvy viditelné na puzzle a divoká zvířata budou také skvělou příležitostí, jak se naučit názvy barev a zvířat. Nápisy na vagónech vám navíc umožní naučit se jména zvířat v angličtině.

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při hře mají děti za úkol uspořádat kostky do odpovídajících výřezů na desce. I když se to zdá triviálně jednoduché, batolatům může takový úkol způsobit docela problém. Ale o to jde!

Různé barvy viditelné na puzzle a divoká zvířata budou také skvělou příležitostí, jak se naučit názvy barev a zvířat. Nápisy na vagónech vám navíc umožní naučit se jména zvířat v angličtině.

 Takové domácí dobrodružství do zoo rozvine u dětí smysl pro koncentraci, naučí trpělivosti, procvičí představivost a paměť a umožní zdokonalit manuální zručnost a jemnou motoriku. Při skládání dřevěných hlavolamů se děti budou muset snažit a trochu přemýšlet a nespoléhat jen na štěstí.

Aby malé, ještě ne úplně hbité ruce, neměly problém uchopit jednotlivé dílky skládačky, je na každé z nich vyčnívající madlo - to vám umožní skládat puzzle bezpečně a pohodlně.

Puzzle i celá deska byly vyrobeny z hladce obroušeného dřeva a barevný obrázek byl natřen netoxickou barvou - díky tomu je celá hračka pro děti zcela bezpečná.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: