KX4823 Ruční pila na dřevo Wokin4 180mm

Kód: 2172
Neohodnoceno
Značka: KIK
259 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Seznamte s naší skvělou Wokin zahradní ruční pilou na větve, dřeva . Jedná o kompaktní nástroj, který stane nepostradatelným společníkem při jakékoliv práci na zahradě, při výpravách za čerstvým vzduchem nebo dokonce při stráveném v dílně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Naše skládací ruční pila na dřevo vám umožní provádět různé úkoly rychle a přesně.

Díky svým profilovaným ostrým zubům umožňuje naše ruční pila rychlé a efektivní řezání dřeva s minimální námahou. Každý zub má až tři řezné hrany, což dále urychluje práci. Pohodlná rukojeť s řezbami zajišťuje pevné držení i v rukavicích, díky čemuž je manipulace s pilou mimořádně efektivní.

Naše ruční pila na dřevo je ideální pro řezání mokrého i suchého dřeva, řezání větví, řezání prken, tyčí a dalších dřevěných předmětů. Je také nenahraditelným nástrojem při výpravách za přežitím. Skládací design šetří místo a je mimořádně pohodlný pro přenášení v malém sáčku. Zámek navíc zajišťuje bezpečnost během přepravy, čímž eliminuje riziko náhodného rozložení čepele.

Mezi hlavní vlastnosti našeho produktu patří pohodlná profilovaná rukojeť a skládací konstrukce pro bezpečnou přepravu. Velké zuby čepele jsou vhodné pro řezání i velkých kmenů stromů.

Technické parametry naší Wokin zahradní ruční pily pro větve skládacího dřeva jsou:

  • Materiál: 65 mn ocel (čepel), plast (rukojeť)
  • Zuby: 7 tpi (7 zubů na palec)
  • Délka čepele: 180 mm (7 palců)
  • Tloušťka čepele: 1,2 mm

Rozměry: - Složený produkt: 23 cm x 6 cm x 2,5 cm - Balení: 34 cm x 9 cm x 3 cm

Naše skládací ruční pila je nenahraditelným nástrojem pro všechny, kteří oceňují kompaktnost, výkon a pohodlí při práci venku nebo v dílně. Vyberte si naši pilu a užijte si přesné řezání dřeva kdykoli a kdekoli!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: