Kruzzel 22888 Kreativní umělecká sada

Kód: 2241
Výprodej
Neohodnoceno
Značka: Kruzzel
389 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Kreativní sada je rozsáhlá sada uměleckých materiálů v dóze, která jistě poskytne dlouhé hodiny kreativní zábavy. Kreativní sada má pozitivní vliv na rozvoj manuálních dovedností, kreativity a představivosti a poskytuje spoustu skvělé zábavy spojené s učením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VELKÝ KREATIVNÍ SET PRO DĚTI

  • VELKÁ SADA V NÁDOBĚ - kreativní sada je rozsáhlá sada výtvarných materiálů v plastové šroubovací dóze, která jistě poskytne dlouhé hodiny kreativní práce a zábavy.
  • HODNĚ PRVKŮ - bohatá sada je plná různých materiálů s různými barvami, tvary, texturami a aplikacemi umožňuje prakticky nekonečné množství možností jejich využití. Sada obsahuje karty, samolepky, bambulky, drátky, nůžky, třpytivá lepidla a mnoho dalších úžasných prvků pro tvorbu uměleckých děl.
  • ROZVOJ MANUÁLNÍCH SCHOPNOSTÍ - kreativní hra je skvělý způsob, jak rozvíjet manuální dovednosti, představivost a kreativní myšlení. Tato sada vám pomůže s tímto procesem tím, že vám dá příležitost vytvořit si vlastní jedinečná umělecká díla a návrhy.
  • ZÁBAVA PRO CELOU RODINU - kreativní sada může být skvělým způsobem, jak trávit čas společně s rodinou a povzbudit vás ke společnému tvoření a sdílení nápadů.
  • Kreativní sada je rozsáhlá sada uměleckých materiálů v dóze, která jistě poskytne dlouhé hodiny kreativní zábavy. Kreativní sada má pozitivní vliv na rozvoj manuálních dovedností, kreativity a představivosti a poskytuje spoustu skvělé zábavy spojené s učením.
Výrobce Kruzzel
Materiál plast
Výška balení ( cm ) 22
Délka balení ( cm ) 14
Šířka balení ( cm ) 14
Barva mix
Doporučený věk od 3 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: