ISO 7796 Chytání mořských živočichů v moři pro 1 hráče, 8ks mořských živočichů

Kód: 152
Neohodnoceno
Značka: Iso Trade
97 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
Chytání mořských živočichů v moři je skvělá společenská hra pro celou rodinu sestávající z rybolovu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chytání mořských živočichů v moři je skvělá společenská hra pro celou rodinu sestávající z rybolovu. Všechny rybičky jsou umístěny v moři, každý hráč si vybere rybářský prut. Vítězem se stává ten, který chytí nejvíce rybiček. Rybičky třeba chytit pomocí magnetu, která se kromě rybičky nachází i na samotném proutku. Hra vám poskytne spoustu zábavy, procvičí vaše reflexy, soustředění a zručnost. Hračka chytání rybiček má pestré, barevné provedení.
Dětská hra chytání rybiček je v dřevěném provedení, takže je eco-friendly a jeho tradiční provedení zde nekončí. Namísto klasických rybiček chytáte mořští živočichové, takže dítě se tak učí nové druhy živočichů, které se nacházejí v moři.
Obsah balení:
1x rybník
1x rybářský prut
8x mořští živočichové
Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let! Produkt obsahuje malé části nebo malé části, které jsou snadno oddělitelné od výrobku a při vložení do úst hrozí nebezpečí udušení. V případě vdechnutí hrozí nebezpečí udušení.
Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48 / ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny bezpečnostní normy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE.
Obalové materiály typu plastových sáčků, igelitu a podobně, ve kterých může být zboží zabaleno, nejsou hračka! Nesmí přijít do kontaktu s dětmi, protože hrozí riziko udušení. Udržujte je proto mimo dosah dětí. Obalový materiál po rozbalení produktu okamžitě ekologicky zlikvidujte nebo odevzdejte na místo tomu určené, aby s nimi dítě nepřišlo do kontaktu.
Parametry a specifikace:
Model: NO.7796
Druh: chytání rybiček
Rozměry balení: 30x23 cm
Hmotnost balení: 0.404 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Hmotnost: 0.404 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: