ISO 18732 Tavná pistole 20W + 30 lepících tyčinek 7mm

Kód: 1947
Neohodnoceno
Značka: Iso Trade
269 Kč
Skladem (1 ks)

Tavná lepicí pistole je nepostradatelné zařízení pro práci doma, v garáži a dílně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tavná pistole na lepicí tyčinky s průměrem 7 mm. Dokonalá na slepování různých materiálů - vhodné na dřevo, umělou hmotu, kůži, lepenku, látky, keramiku atp.

Nepostradatelná pro každého kutila. Vhodná nejen pro profesionály, ale uplatní se i v domácnosti. Šikovná např. při lepení umělých květin, připevňování ozdob, při drobných opravách atp.

Pistole sedí v každé ruce, je šikovná a zároveň nezabírá příliš místa, snadno pro ni najdete místo na uložení.

Tavné lepidlo mí široké uplatnění, nejen u oprav, ale též u ručních prací, u rukodělné výroby! Můžete vytvářet zajímavá, přímo fantastická díla! Vhodné k scrapbookingu („knihy z ústřižků"), prostorových ozdob apod. A to ještě není všechno! Dokonce i ze samotného lepidla můžete vytvořit nevšední díla!

Specifikace:

barva: černá / oranžová;

tlačítko zapnutí / vypnutí;

délka napájecího kabelu 1m;

doba ohřevu: max 2 minuty;

výkon: 20W;

průměr lepidla: 7mm;

rozměry (šířka / výška / hloubka): 13 x 11 x 2 cm

Jedna z velkých výhod 24x optického zoomu modelu SZ-16 s rozsahem 25 až 600mm* je možnost focení makro záběrů ve zlomku vteřiny, aniž byste se museli k objektu přibližovat, nebo se zdržovat výměnou objektivu. Všechny tři nové modely řady Traveller jsou vybaveny vysokým optickým výkonem. Navíc všechny nabízí tzv. Tele-makro a Super-resolution Zoom, který násobí dvakrát základní optická ohniska objektivu. Celkové přiblížení se tak vyšplhá na celých 48x zoom. S funkcí Tele-makro dokážete zachytit drobné detail s ohniskem 600mm ze vzdálenosti 40cm. Snadno tak docílíte měkce rozostřeného pozadí a přitom se z dostatečné vzdálenosti nemusíte obávat, že byste snímaný objekt, např. hmyz, rušili svoji blízkostí. Díky vysoce citlivému podsvícenému CMOS senzoru a rychlému procesoru poskytuje SZ-16 jedinečné fotografie i vide záběry. Ty natáčí ve Full HD rozlišení. Máte-li rádi zpomalené záběry rychlých akcí, využijete jistě režim slow-motion a možnost natáčení videa při frekvenci 120s/s. Mezi další chytré funkce patří např. Smart Panorama nebo Fotografie s video klipem. Pořízené fotografie můžete dokonce sdílet bezdrátově s pomocí paměťové karty FlashAir™. - See more at: http://www.olympus.cz/site/cs/c/cameras/digital_cameras/traveller/sz_16/index.html#sthash.MUuMxhlf.dpuf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: